אודות עורכת דין איזבל פוקס ואזנה

עו"ד איזבל פוקס ואזנה

משרד עורכת הדין הפלילי איזבל פוקס ואזנה עוסק במכלול שירותים משפטיים, החל בייעוץ וליווי הלקוח מעת זימונו לחקירה, ייצוג במעצר ימים, בהמשך ייצוג הלקוח בכל ההליכים הפליליים המתנהלים נגדו, בכללם, ייצוג בהליכי שימוע טרם הגשת כתב האישום תוך נכונות מלאה לצמצם את גרעין המחלוקת עם המאשימה, סגירת תיק בהסדר מותנה, הליכי מעצר ושחרור, ניהול התיק הפלילי, גישור, אי הרשעה, ערעור, ליווי האסיר במהלך שהותו בכלא, הגשת חנינה, בקשות ליציאה לחופשה, הגשת עתירות, ועדות שליש ועוד.

המשרד עוסק בין היתר בעבירות סמים, עבירות אלימות, עבירות מין, הלבנת הון, עבירות הונאה ומרמה, עבירות נוער, ליווי אסירים, הגשת חנינות, בקשות לחופשה, עתירות אסיר, ועדות שליש וליווי נפגעי עבירה.

2N5A2898
2N5A3005
2N5A2887

תיקים

תיק סוכן, ייצוג נאשם בפרשיה חסרת תקדים של ימ"ר תל אביב בכינוייה – "סוכרייה מתוקה". מדובר בפרשית ענק שבמסגרתה הואשם הנאשם יחד עם חמישה נאשמים נוספים בייבוא ובניסיון של ייבוא 300 ק"ג קוקאין מבולביה לארץ. מדובר בכתב אישום חובק עולם, כאשר מספר מדינות מעורבות בפרשה, ביניהם בוליביה, ברזיל, מצרים, ירדן וישראל. מדובר בייבוא כמות עצומה שלא נשמעה עד כה בארץ כאשר הפרשה זכתה לסיקור רב בעוד התקשורת מכנה את הנאשמים "המנדטורים" וזאת לאור העובדה שמדובר בנאשמים בגילאים 70 בעלי עבר פלילי מכביד ועשיר בתחום ייבוא הסמים.

הנאשם אותו ייצגתי היינו נאשם מספר שתיים בפרשיה, ביהמ"ש הנכבד גזר עליו עונש חסר תקדים של חמש שנות מאסר וחצי.

יזם ונדליניסט אשר הואשם במכירת כפולה ומשולשת של דירות ל108 מתלוננים  וזאת במספר רב של פרויקטיי  תמ"א. המכירה התבצעה תוך הקמת חברות "קש" והצבת "קופים" בפרונט, כמו כן לא התקבלו או התבקשו כל היתרי בנייה. בנוסף, הואשם הנאשם בהלבנת הון, קבלת דבר במרמה בסך של  16,000,000 ש"ח.  ביהמ"ש המחוזי גזר על הנאשם עונש חסר תקדים של 77 חודשי מאסר בפועל ופיצוי.

מנהלת חשבונות במכללה אשר הייתה אמונה על קבלת כספי הלקוחות והפקדתם בחשבון בנק החברה, נחשדה במעילה של 1,000,000 ש"ח ממעסיקה. לציין כי החשד היה עד לפרטים הקטנים, בכלל החשדות, אי הפקדת התקבולים אשר התקבלו מהסטודנטים בגובה של כחצי מיליון ש"ח, שימוש בכרטיס האשראי של בעל החברה לצורך קניות בסופר לביתה, תשלומי חופשות לה ולמשפחתה, תשלומי ביטוח עבור הרכבים בבעלות בעלה . לציין כי החשודה בעלת עבר פלילי זהה.

לאחר הליך שימוע ומו"מ מורכב סוכם בהסדר טיעון סגור עם הפרקליטות על הגשת כתב אישום מתוקן אשר עמד על 17,000 ש"ח(שבעה עשר אלף ש"ח) ומאסר על תנאי.

לציין כי בהליך האזרחי, חולטה דירת הנאשמת לטובת בעל החברה.

תיק שוחד ייצוג חשוד בהליכי שימוע בפרשת "נתיבי ישראל" בפרקליטות המדינה, הוחלט לסגור את התיקים נגדו.

גרימת חבלה חמורה ברשלנות, נאשם, מנהל עבודה בפרויקטי ענק בישראל אשר קיבל משמרת לידו, ותוך כך, אחד העובדים מעד ונפל מקומה גבוהה. בעקבות הנפילה, הנפגע שהה באשפוז ממושך בבית החולים ונותר עם נכות בפלג גופו השמאלי תוך אובדן כמעט מלא של יכולת הדיבור. הנאשם הואשם בגרימת חבלה חמורה ברשלנות עקב אי עמידה בכללי הבטיחות (עבודה בגובה). ביהמ"ש הנכבד קבע בהחלטתו כי אכן הנאשם ביצע את העבירה אך בחר שלא להרשיעו וזאת לאחר טיעונים לעונש אשר  הוכיחו כי הרשעת הנאשם  – פגיעה בפרנסתו ויכולת ההשתכרות של הנאשם.